O Ethere

Cześć! Mam na imię Dominika, Ethere to ja - ja to Ethere :)
Zawsze chciałam zrobić w życiu coś wyjątkowego, co będzie moje i jednocześnie będzie sprawiać radość innym.

dominika

Świece z wosku sojowego i naturalnych olejków, robiłam już kilka lat przed tym, zanim narodziło się Ethere. Robiłam je oczywiście tylko i wyłącznie dla siebie oraz na prezenty dla najbliższych mi osób. Dbam o swoje zdrowie, mojej rodziny i przyjaciół a tylko świadomość tego jak szkodliwe są niektóre substancje, szczególne te spalane, sprawiła, że chciało mi się poświęcić czas na takie działanie.
Szybko pokochałam z całego serca to robić!
W trakcie tworzenia świec poznawałam i odkrywałam najrozmaitsze rodzaje olejków zapachowych: od olejków eterycznych po najbardziej luksusowe attary. Poznawałam zapachy, łączyłam je ze sobą, testowałam na własnej skórze. Ich wyjątkowość i trwałość bardzo szybko sprawiła, że odstawiłam wszelkie perfumy, których używałam, choć muszę zaznaczyć, że były to na prawdę bardzo dobre perfumy.
Odkąd mam Ethere to często słyszę, że nie widać mnie i nie słychać, ale czuć ;) Unikatowy, bardzo trwały zapach jest nieodłączną częścią mnie. Tak narodziło się moje wielkie marzenie- własne perfumy! Luksusowe, mocno skoncentrowane, trwałe- prawdziwe niszowe perfumy, w dodatku "made in Poland".
Po roku prowadzenia firmy, postawiłam wszystkie środki prywatne, zadłużyłam się maksymalnie jak tylko było to możliwe, aby móc zlecić wyprodukowanie partii perfum Ethere- i  to zrobiłam!
We wrześniu 2022 roku dostępne w sprzedaży będą dwa zapachy: damski i unisex.
 Mam nadzieję, że dasz mi szansę, żebym pokazała Ci coś wyjątkowego i spróbujesz mich produktów. Zawierają w sobie wiele miłości i pasji, która została włożona w ich proces tworzenia.
Dbam osobiście o każdy najmniejszy szczegół i to właśnie dzięki temu wierzę z całego serca, że sprawią Ci one wiele przyjemności.


Zapraszam Cię do obserwowania moich działań na Facebooku i Instagram :)

https://www.facebook.com/vegeswiece

https://www.instagram.com/ethere_dominikaantkowiak/Dziękuję, że jesteś i wspierasz moje dzieło :)

Będę rozwijać się każdego dnia- dla Ciebie.

Dominika